Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Život v právu

    středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

    Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

  • Drahá legrace

    středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Patnáctitunový bagr za tři miliony korun někdo ukradl. Už se našel

Nalezený bagr na Českobudějovicku , Autor: PČR

Nalezený bagr na Českobudějovicku     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY - Včera jsme naše čtenáře informovali, že táborští kriminalisté hledají patnáctitunový bagr Wacker Neuson 14503 za tři miliony korun, který záhadně zmizel z vlakového nádraží ve Veselí nad Lužnicí byl nalezen za kravínem v Mladošovicích. Zloději s bagrem ujeli šedesát kilometrů, proč ho nechali tady stát nikdo neví.

Po odcizeném stroji bylo vyhlášeno celostátní pátrání. A dnes, díky policistům z Trhových Svin, krátce po obědě, hledaný stroj byl vypátrán v areálu místní firmy v Mladošovicích na Českobudějovicku. Na místo se dostavila výjezdová skupina kriminální policie a vyšetřování z Českých Budějovic, kdy technik zjistil, že stroj není nikterak poškozen.
„Po provedení nezbytných úkonů trestního řádu bude stroj vydán zpět majiteli. Z tohoto případu vyplývá, že dobrá praxe policistů má velký význam na vyšetřování protiprávním jevů,“ dodal tiskový mluvčí jihočeských Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace