banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Život v právu

  středa 18.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

  Cyklus přednášek s Mgr. Jaroslavem Hávou - dlouholetým soudcem Okresního soudu v Písku.

 • Drahá legrace

  středa 18.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Pes Charis s psovodem ukončili zlodějskou štaci vykradače domů

Tomáš Dorotovič a Charis. , Autor: Policie ČR

Tomáš Dorotovič a Charis.     Autor: Policie ČR

SRUBEC - Zlodějské tažení sedmadvacetiletého muže ukončil v pondělí dopoledne policejní psovod Tomáš Dorotovič se psem Charisem. Zloděj se vloupal ve Srubci do domu. Byl vyrušen a dal se na útěk do polí. Přivolaný psovod mu nedal šanci a muže po chvíli zadržel.

 

Nešlo o žádného začátečníka. Obviněný muž figuruje v dalších pěti případech vloupání na Boršovsku, Vltavotýnsku a také ve Srubci. Muž kradl vše, na co přišel, především peníze, šperky, ale například i stravenky. Celkem po sobě zanechal škodu za více než 200 000 korun.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • amanda 

  Reagovat

   

  Mě tady taky vykrádá KDOSI, peníze, za rok 3 200 Kč, stojan na stromeček, ozdobné stuhy na balíčky, náušnice, prášek na prádlo celý balík, tělový šampon celkem 3 l, ... ... Bydlím v Pečovatelce v T. Svinech. Za 6 roků je toho moc. Hlásila jsem to na Rep. Policii a nic. Říkali, že tady dělají v noci kontrolu - nikoho jsem tu neviděla. Slyšela jsem, že i v Ledenicích v Pečovatelce si ženy stěžují, že se jim ze zamčených bytů ztrácí věci... Už si netroufnu nic říkat, nikdo mi nevěří, jsem starší, tak mi už haraší.. Pejskovi i panu psovodu blahopřeji, Kdyby takových bylo víc.

  Vloženo 23.8.2019 18:18:52

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace