Po první půli bylo hotovo. Raduje se Rudolfov

PLANÁ NAD LUŽNICÍ - Fotbalisté plánského Sokolu jen marně vzpomínali na vítězství v Rudolfově v závěru minulé sezony, kterým přebor zachránili. V sobotu odpoledne přijel Rudolfov do Plané v rámci 6. kola nového ročníku a nenechal nic náhodě. Hosté nastříleli tři branky už do přestávky a nebylo co řešit. Dvakrát se trefil Pexa. Ve druhé půli se ke slovu dostali i domácí, branku ale nevstřelili ani jednu.

Planou stále trápí zranění kapitána Welzla a následující trojice zápasů během týdne nebude pro Sokol vůbec jednoduchá.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – SK Rudolfov 0:3 (0:3), branky: 26. a 42. Pexa, 37. Kuna, rozhodčí Klátil – Eibl, Mach, ŽK (2-2): Pospíchal, Sedláček – Kuna, Hrbáč, 70 diváků.

Ve středečním Týdeníku Táborsko přineseme ohlasy obou trenérů. Plánský Roman Kačur promluví o tom, kdy se utkání lámalo. A za co své svěřence pochválil? Dozvíte se také, jak to vypadá se zraněním kapitána Radima Welzla. Trenér Rudolfova Otakar Matouš porovnal oba rozdílné poločasy. Přiblíží také, co čeká jeho hráče v následujícím náročném programu.