Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Dětský karneval

    neděle 23.2 14:00 - Divadelní sál Střelnice, Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec

  • Čtyřlístek

    neděle 23.2 15:00 - Kino Střelnice, Masarykovo nám. 107, Jindřichův Hradec

    Pásmo pohádek pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Policie hledá muže, který z pošty poslal podvodný balík

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Případ podvodu dosud neznámého pachatele vyšetřují policisté obvodního oddělení České Budějovice – město ve spolupráci s kolegy z Jihomoravského kraje. Koncem července si objednal prostřednictví internetové prodeje muž z jihu Moravy elektronický přístroj, který měl být zaslán v jihočeské metropole. Muži však byl v zaslaném balíku doručena jiná věc minimální hodnoty, čímž mu byla způsobena škoda převyšující 7 000 korun.

 

Balík byl zaslán z pobočky České pošty v Českých Budějovicích, Senovážné náměstí, kde byl zaznamenán pohyb dvou mužů – oba na fotografích. Z toho důvodu žádá policie případné svědky, kteří muže poznávají, aby ji kontaktovali na obvodním oddělení České Budějovice – město, ul. 28. října 1, telefon 974 226 700, případně na kterékoli služebně policie České republiky, eventuálně na lince tísňového volání 158.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace