Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

  středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

  Divadelní představení.

 • Jak se dělá tanečník

  středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

  Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 

Policie pátrá po této ženě. Neviděli jste ji?

JIŽNÍ ČECHY - Jihočeští kriminalisté opětovně žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při vypátrání dlouhodobě pohřešované ženy (55) z Chomutovska. Její naposledy známý pobyt byl v ulici Denisova v Jindřichově Hradci, kde se vyskytovala 14. června 2012. Od té doby o sobě nepodala svým příbuzným či blízkým žádné informace a přes veškerou snahu se nepodařilo vypátrat místo jejího současného pobytu. Dle zjištěných indicií by se mohla pohybovat po celé republice a zdržovat se mezi lidmi bez domova. Nebezpečná není.

 

Pohřešovaná Lenka Dolejšová je zdánlivého stáří 55 – 60 let, hubené, asi 170 cm vysoké postavy, modrých očí a plavých blond vlasů. Markantními znaky jsou po operačním zákroku kromě palců zkrácené všechny prsty na obou nohách, jizvy po operacích v oblasti břicha a beztvaré tetování na předloktí levé ruky o průměru přibližně 3 cm.

Jakékoliv informace o pobytu či výskytu pohřešované ženy sdělte prosím českobudějovickým kriminalistům na jejich služebně v Plavské ulici č. 2, telefonní lince 974 226 383, případně policejní lince číslo 158.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Baronjh 

  Reagovat

   

  No tak podle mně je už asi 2 roky po smrti ta žila s Karlem Štěpánů a přebejvávali na pískárně Jindřiš protože když jsem jednou Karla potkal, tak byl na měkko a říkal, že Lenka zemřela, ale to je cirka 1 nebo 2 roky dozadu, tak nevím .

  Vloženo 29.12.2016 20:07:45

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace