Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Policisté hledají dva chlapce z Českých Budějovic. Včera nedorazili do školy a domů se nevrátili

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovičtí kriminalisté žádají o pomoc při pátrání po dvou mladících, kteří se pravděpodobně pohybují společně na Českobudějovicku. Jedná se o Jiřího Zajíčka (2001) a Miroslava Gajdošíka (2002). „Oba chlapci včera ráno odešli do školy, kam však nedorazili, proto se v pozdních odpoledních hodinách na policisty obrátili rodiče. Během večera a noci proběhlo pátrání, zatím však neúspěšně,“ zmínil policejní mluvčí Milan Bajcura. Kdo chlapce viděl, nebo ví, kde se nacházejí, může okamžitě zavolat na linku 158.

Jiří Zajíček se narodil v roce 2001, trvale bydlí v Českých Budějovicích. Jeho zdánlivé stáří je 17 až 18 let, vysoký 175 centimetrů, hubené postavy, krátké černohnědé vlasy, hnědé oči. V době odchodu na sobě měl zelenou zimní bundu, bílý šátek, černou mikinu s kapucí, maskáčové kalhoty a černý batoh. Boty nejsou známy.

Miroslav Gajdošík je ročník 2002, také bydlí v Českých Budějovicích. Jeho zdánlivé stáří je 14 let, výška 170 až 174 centimetrů, hubené postavy, krátké plavé blond vlasy, modré oči. V době odchodu měl na sobě tmavě modrou zimní bundu, černou zimní čepici s nápisem a bambulí, šedé tepláky. Boty nejsou známy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace