Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Předjížděl nákladní auto a zničil dodávku o strom

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

TŘEBOŇSKO – Dopravní policisté z Jindřichova Hradce vyjížděli včera večer k vážné dopravní nehodě na silnici I/24 mezi Majdalenou a Třeboní. Řidič dodávky tu naboural do stromu a dodávku zničil. Policisté v souvislosti s touto nehodou upozornili řidiče, že silnice v současném počasí mohou mít podchlazený podklad.

 

„Včera večer po půl deváté řidič dodávky Renault předjížděl nákladní vozidlo, přičemž pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu. Po zpětném zařazení do svého jízdního pruhu zřejmě dostal smyk, vyjel mimo komunikaci a čelně narazil do vzrostlého stromu," popsal nehodu policejní mluvčí Milan Bajcura.

Odhad škody na dodávce se vyšplhal na 200 000 korun. Řidiče musela do nemocnice převézt záchranná služba a o úklid vozovky se postarali hasiči. „Připomínáme, že již začal podzim, kdy lze předpokládat ve večerních a ranních hodinách podchlazený podklad komunikace, proto přizpůsobte svou jízdu těmto podmínkám!" doplnil Milan Bajcura.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace