pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

• Václav Neckář se skupinou Bacily

pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Semice proti poslednímu nezaváhaly

SEMICE – V dalším kole 1. A třídy, skupiny A narazili fotbalisté Semic na Olešnici, která zatím nezískala ani bod a uzavírala tabulku soutěže. Svěřenci Marcela Nouska měli od prvních minut převahu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Už během prvního poločasu si vybudovali náskok 3:1. Hosté se před semickou bránu příliš nedostávali, přesto se také do přestávky dokázali jednou prosadit. Gólman Jan Dvořáček nezkrotil ve svých rukavicích jednoduchý míč, ten mu vypadl a hráč Olešnice Radim Horelica měl jednoduchou práci. Po změně stran přidali Semičtí ještě dvě trefy oproti jedné brance soupeře a zaslouženě si připsali tři body.

FC AL-KO Semice – 1. FC Olešnice 5:2 (3:1)

Branky: Štumpfal 2, P. Keclík 2, Veleman – Horelica, Brousek

Rozhodčí: Cigáň – Náprava, Vican. ŽK: 1:5 (Škulina – Lust, Horelica, Faktor, Husa, Buřič). Diváků: 60

Semice: Dvořáček – Řezáč, Hronek, Sádlo, Antony, Veleman (58. Škulina), Císařovský, Štumpfal, Šourek, Zborník, P. Keclík

Olešnice: Janeček – Lust, Koktavý, Horelica, Drtina, Faktor, Husa, Brousek, Pilát, Lechner, Buřič