Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují ve skiareálech Lipno, Zadov a Monínec?

 

Na Lipně dnes odměňují jedničkáře skipasem za dvacet korun a bezplatným vstupem na Stezku korunami stromů. Ve skiareálu panují perfektní lyžařské podmínky se skvělou úpravou povrchu a bez čekání. „Nabízíme  přes sedm kilometrů sjezdových tratí, na kterých je  dvacet až šedesát centimetrů technického a přírodního sněhu. Sněhu mimo sjezdovky je kolem dvanácti centimetrů. Díky této pokrývce je zprovozněno i přes třicet kilometrů běžeckých tratí,“ uvedl ředitel střediska Petr Dušek. Večerní lyžování včetně dětského hřiště FOX PARK je k dispozici každý den. Lipno je také plné atrakcí a zábavy. Na čtrnáct dní tam vyrostl hrací stan pro děti všech věkových kategorií. Lyžařům  také nabízejí od pátku do neděle testování různých typů lyží.

Na Monínci také panují dobré podmínky. Momentálně se teplota pohybuje na nule, na sjezdovkách leží až půl metru sněhu. Vleky pro denní lyžování jsou v provozu do 16 hodin, večerní osvětlený svah si lyžaři můžou vychutnat od 18 do 21 hodin.

Na Zadově v areálu Kobyla leží čtyřicet až sedmdesát centimetrů sněhu, na Churáňově je patnáct až třicet pět a na Nových Hutích deset až dvacet centimetrů sněhové pokrývky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace