Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Deskohraní s Michalem

    Úterý 18.2 16:00 až 18:00 - Knihovna pro děti a mládež, 1. patro, Tábor

  • Diskuzně vzdělávací večer - Setkání s chiropraktikem

    Úterý 18.2 18:00 - Milevsko, KD

Zobrazit všechny události
 

Sněhové zpravodajství: Podmínky pro lyžaře jsou perfektní

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké podmínky panují v lyžařských areálech na Lipně, Monínci a Zadově?

 

Na Lipně jsou perfektně připravené všechny  sjezdové tratě, na kterých leží  od třiceti do osmdesáti centimetrů technického a přírodního sněhu. Pro vyznavače běžek je upraveno přes třicet kilometrů běžeckých tratí. Večerní lyžování včetně bezplatného dětského hřiště FOX PARK je k dispozici každý den. „Poměřte své lyžařské dovednosti na měřeném slalomu, projetím  skicrossové dráhy nebo překážkami a skoky ve snowparku,“ zve lyžaře ředitel střediska Petr Dušek.

Na Monínci leží na sjezdovkách od osmdesáti do sto deseti centimetrů sněhu, mimo sjezdovky patnáct. Aktuálně se teploty pohybují kolem jednoho stupně pod nulou. Vleky pro denní lyžování jsou v provozu do 16 hodin, na osvětlený svah mohou lyžaři vyrazit od 18 do 21 hodin.

Na Zadově v areálu Kobyla je padesát až pětasedmdesát centimetrů sněhu, na Churáňově patnáct až čtyřicet a na Nových Hutích je patnáct až pětadvacet centimetrů sněhové pokrývky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace