Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Sněhové zpravodajství: Sjezdovky jsou upravené, počasí přeje zasněžování

JIŽNÍ ČECHY - Přinášíme další sněhové zpravodajství. Jaké panují podmínky ve skiareálech Lipno, Zadov a Monínec?

 

Ve Skiareálu Lipno jsou i v pondělí výborné lyžařské podmínky na skvěle upravených tratích a bez čekání. Přes noc se opět mohlo technicky zasněžovat. „ Dnes budeme pečlivě upravovat sněhovou nadílku a zítra otevíráme Pánskou sjezdovku,“ sdělil ředitel střediska Petr Dušek.  Otevřeno je přes šest  kilometrů sjezdových tratí,  na nichž leží  20 – 50 centimetrů technického a přírodního sněhu. V provozu jsou kompletní přepravní zařízení. Večerní lyžování včetně dětského hřiště FOX PARK je k dispozici každý den. Návštěvníci můžou také využít mimořádnou lednovou nabídku v podobě zlevněných tří  a vícedenních skipasů s Lipno Card.

Také na Monínci se lyžuje skvěle. Na upravených sjezdovkách leží až půl metru sněhu. Teplota se pohybuje momentálně lehce nad nulou. Dnes jsou vleky a lanovky v provozu do 16 hodin. Lyžaři můžou od 18 do 21 hodin využít i oblíbené večerní lyžování.

Na Zadově v areálu Kobyla přibylo pět centimetrů technického a prachového sněhu. Na sjezdovce leží od třiceti do pětapadesáti centimetrů. Na Churáňově je dvacet až třicet centimetrů sněhové přikrývky, na Nových Hutích pět až deset centimetrů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace