Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Srážka kamionů v Prachaticích jeden převrátila a vysypala jeho náklad

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

PRACHATICE – V Prachaticích na výjezdu na Žernovice se včera nad ránem stala dopravní nehoda dvou kamionů. Ty se tu srazily tak, že jeden skončil na boku a jeho náklad se vysypal na vozovku. Odhad škody se vyšplhal na 1 800 000 korun. Dopravní policisté sem vyjížděli kolem půl šesté.

 

„Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nákladního vozidla Scania s návěsem, který v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze komunikace, vlastnostem vozidla a jeho nákladu, následkem čehož dostal s vozidlem smyk, vyjel vlevo do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucí nákladním vozidlem Mercedes s návěsem a poté se převrátil na levý bok," popsala nehodu prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

Srážka i převrácení kamionu se naštěstí obešlo bez zranění a orientační dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů negativní.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace