Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Myslivecký ples

  sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

  K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

 • Retro disco s Milošem Zemanem

  sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

ŠTĚDROVKA dnes nadělovala knižní bestsellery

Už přes 1 350 čtenářů se zaregistrovalo do vánoční soutěže Jihočeských týdeníků a portálu JčTEĎ - Jihočeské ŠTĚDROVKY. Soutěž odstartovala v sobotu 23. listopadu a bude pokračovat až do 16. prosince. Každý den máme připravenou jednu pěknou cenu, losuje se denně v 10 hodin. Dnešní výhrou jsou 4 bestsellery z knihkupectví Luxor v hodnotě 1 400 Kč a ty získává Věra Jáchymová, sídl.Vajgar 557/III, Jindřichův Hradec. Výherkyni gratulujeme a věříme, že knihy udělají pod stromečkem radost.

Štědrovka značí v některých krajích vánočku a u nás to, že Jihočeské týdeníky během 24 soutěžních dní rozdají ceny v hodnotě 60 000 korun. Čtyřiadvacítka je určitě šťastné číslo, kdo by se netěšil na 24. prosinec a Štědrý den... Třeba přinese štěstí i vám.

Až do 16. prosince každý den vždy v 10 hodin losujeme jednu cenu a vzápětí na portálu Jižní Čechy TEĎ zveřejníme jméno výherce. Za 24 dní rozdáme 24 cen – od letošních knižních bestsellerů, vynikajících vín, rybářských potřeb, rehabilitačních pomůcek a dalších zajímavých výher až po relaxační pobyty, například v českých nebo maďarských lázních.

Jak se do Štědrovky přihlásit?

Do soutěže se mohou kdykoliv v tomto období zapojit čtenáři Jihočeských týdeníků i portálu Jižní Čechy Teď. Lze se zaregistrovat buď elektronicky zasláním jména, příjmení, adresy a telefonního čísla na e-mail vanoce@jcted.cz. Do předmětu zprávy napište heslo ŠTĚDROVKA. Anebo písemně, doručením kuponu, který bude vycházet v Jihočeských týdenících, do některé z redakcí – tedy do Milevských novin, Píseckých postřehů, Strakonicka nebo Táborska.
V týdenících kupony vyjdou ještě 11. 12. Počet zaslaných kuponů není omezen, dřívější registrací do soutěže násobíte svou šanci na výhru. Totéž platí pro registračí e-maily.

Losovat se bude pokaždé ze všech došlých emailových i písemných registrací. Kupony a emaily se v případě výhry ze soutěže nevyřazují. Jeden výherce tedy může vyhrát i vícekrát. Každou středu až do Vánoc bude v týdenících i na portálu Jižní Čechy TEĎ zveřejněn průběžný seznam výherců a jejich cen.

Zasláním soutěžního e-mailu stejně jako kuponu vyjadřujete svůj souhlas se zpracováváním osobních údajů a zveřejněním jména a adresy v případě výhry. Veškeré kupony a maily soutěžících nebudou po skončení soutěže dále uchovávány.

Převzetí výher

Telefonní číslo potřebujeme k domluvě s výhercem na převzetí ceny. Poslední losování proběhne v pondělí 16. prosince, ve středu 18. prosince vyjde celý seznam 24 výherců. Ceny, které budou připraveny k převzetí v redakcích, si lze naposledy vyzvednout v pátek 20. prosince do 12 hodin. Poté zase až po Novém roce, kdy se redakce otevřou v pondělí 6. ledna. Výhercům mimo jižní Čechy, zapojeným prostřednictvím portálu JčTeď, doručíme výhru poštou.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Honza z Blatné 

  Reagovat

   

  Vy chcete zakazovat lidem, aby dobrovolně mohli uvést svou adresu? Rozhodli se tak. Kdo nechce, tak se do soutěže nehlásí co je na tom nesrozumitelnýho?

  Vloženo 5.12.2019 22:14:38

 • max 

  Reagovat

   

  Podle zákona o nakládání s citlivými daty by se mělo uvádět jen křestní jméno a město !!!
  doufáme že se tím v redakci někdo bude zabývat

  Vloženo 5.12.2019 21:14:21

 • tajemná 

  Reagovat

   

  Ráda bych se do Štědrovky přihlásila, ale nelíbí se mí plné zveřejnění údajů výherce. Stačilo by jméno a město.

  Vloženo 4.12.2019 15:06:17

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace