Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Tragická nehoda u Vodňan. Z mladé dvojice v autě řidič nepřežil

VODŇANSKÉ SVOBODNÉ HORY - Pár minut po jedné dnes v noci přijali policisté na lince tísňového volání oznámení o nehodě na Vodňansku. Při ní zahynul 21 letý řidič. Na místo v lesním úseku v katastru Vodňanských Svobodných Hor byli vyslání vodňanští policisté a zároveň jejich kolegové ze strakonického dopravního inspektorátu. Policisté ohledali místo nehody a vyslechli dívku, která ve voze byla jako spolujezdkyně.

 

Jednadvacetiletý řidič Opelu Corsa jel po komunikaci ve směru od Vodňanských Svobodných Hor směrem na Pražák. Vyjel vlevo mimo komunikaci do lesa a narazil levou stranou vozidla do stromu. Řidič na místě nehody utrpěl zranění neslučitelná se životem. Spolujezdkyně sedící na předním sedadle utrpěla dosud nezjištěné zranění.

Policisté následně přivolali koronera a pohřební službu, kdy bylo po ohledání těla nařízena zdravotní pitva, dvacetiletou dívku odvezli záchranáři do nemocnice. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace