Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

V Budějovicích se střetli mladí házenkáři Lokomotivy, Písku a Milevska

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hala v Suchém Vrbném dnes hostila utkání krajského přeboru starších žákyň Písku A a B a domácí Lokomotivy. Vložený zápas mezi oběma mistrovskými utkáními si na vellkém hřišti zahráli domácí minižáci proti Milevsku.

 

Od 14 hodin nastoupil proti domácí Lokomotivě B tým Písku a přehrál budějovické žákyně 21:8. Z utkání přinášíme fotoreportáž. Od 16 hodin pak ve stejné hale nastoupilo ještě áčko starších žákyň Písku, aktuálně v tabulce druhé, proti stejnému domácímu týmu, který hrál srdnatě dva zápasy během odpoledne. V KP je zatím bez bodu.

Domácí Lokomotivě se dařilo ve vloženém zápase minižáků. Dorazil tým Milevska, bronzový nedávno na turnaji na pražské Astře, ale dnes si vybral svoji porci smůly. Milevští jsou zvyklí hrát na zasunutou obranu a než se vyjasnilo, že se hraje v dnešním zápase osobka, vytvořili si budějovičtí minižáci náskok, kteří pak už děti z Milevska nesrovnaly ani podstatně lepším druhým poločasem. Světelná tabule byla při tomto utkání mimo provoz, i tak ale bylo jasné, že vítězství zůstalo doma. 

I tento zápas jsme zachytili ve fotoreportáži. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace