Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Viděli jste tuto nehodu? Policie žádá svědky o pomoc

PLANÁ NAD LUŽNICÍ - Včera, ve čtvrtek 23. ledna krátce po šesté hodině ráno srazil v Průmyslové ulici v Plané nad Lužnicí osobní automobil chodce. Ten při střetu utrpěl vážná poranění.

 

Řidič osobního automobilu VW Golf, který jel Průmyslovou ulicí v Plané nad Lužnicí ve směru od Chýnovské ulice směrem na Sezimovo Ústí, se v prostoru nedaleko od autobusových zastávek v blízkosti firmy Yanfeng střetl s chodcem, který komunikaci přecházel z levé strany z pohledu řidiče auta. Chodec při střetu utrpěl vážná poranění a po ošetření na místě byl zdravotnickou záchrannou službou převezen do českobudějovické nemocnice.

Aby mohli policisté vznik a průběh nehody objektivně posoudit, žádají všechny scědky, zejména všechny osoby, které v danou chvíli stály na nedalekých autobusových zastávkách, aby se přihlásily a podaly k události svá svědectví. Učinit tak mohou nejlépe po telefonické domluvě na čísle 974 238 250 nebo 974 238 111, na služebně dopravních policistů v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře. 

 

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Divím se, že se to stalo až teď. Do tý fabriky chodí chodí asi nadlidi. Nezájem, že jdou přes silnici, jsou jak stádo dobytka.

  Vloženo 26.1.2020 10:17:07

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Neviděl. Pomůže vám to?

  Vloženo 25.1.2020 09:17:40

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Blbe

   Vloženo 25.1.2020 16:40:57

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace