Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Závěr souboje vyšel tentokrát Táboru. Rytíři odjeli s prázdnou

TÁBOR - Na předvánoční dohrávku s Hlubokou vzpomínali hokejisté táborského béčka kysele, když na ledě soupeře prohráli o branku z posledních okamžiků utkání. V sobotu 7. ledna už ale při závěrečných chvílích jásali táborští kohouti. V čase 56:17 poslal Táboráky do vedení 2:1 Petr Dudák a Richard Ježek jistil střelou po zemi do prázdné branky. V utkání se předvedli oba gólmani Michal Novák s Františkem Daškem, tudíž žádné velké brankové hody hrstka fanoušků nesledovala.

 

Všichni ale sledovali na začátku třetí části bolestivé chvíle Petra Škuliny, jehož těžce zraněné zápěstí ho zřejmě nadlouho do dalších hokejových bitev nepustí. Tábor se vítězstvím 3:1 stále pere o elitní čtyřku, Hluboká se pohybuje okolo hranice postupu do play-off.

HC Tábor B – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 3:1 (1:0, 0:0, 2:1), branky a nahrávky: 20. T. Heršálek (Prštický), 57. Petr Dudák (Ježek, Jelínek), 59. Ježek (Jelínek) – 52. Oulík (Král), rozhodčí Vovčko – Diviš, Mašek, vyloučení 3:3, využití 0:0, 60 diváků.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti. Duel zhodnotí oba trenéři. Za hosty z Hluboké promluví Miroslav Šulista, který zmíní, proč by utkání více slušela remíza. Na domácí táborské straně dojde řeč s Pavlem Kratochvílem i na tři týdny bez ostrého zápasu. Jak v době vánočního a silvestrovského volna přistoupili hokejisté k trénování?

Z hráčů se zmíní o vítězné brance Petr Dudák, který skóroval po vyvedené spolupráci s Richardem Ježkem. To a mnohem více o hokeji ve středečních tištěných novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace