Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Zlatá neděle láká do centra Českých Budějovic na bohatý kulturní program

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dnes až do 17. hodiny si můžete užít program, který v Českých Budějovicích nabízí Vánoce na Starém městě a vánoční ulička v Panské. Galerie Pod kamennou žábou zve na koledy, vánoční trh i něco dobrého k zahřátí a zakousnutí. Probíhat tu budou i výtvarné dílny, a to až do 18 hodin. V 17.30 sem také můžete zajít na 4. adventní zpívání.

 Na náměstí Přemysla Otakara II. se v 11 hodin představí Divadlo Máma a táta a ve 13 hodin tu představení O hvězdě a Pacholátku sehraje Divadlo Viďadlo. V 15 hodin bude v programu pokračovat Téměř divadelní společnost a v 17 hodin se návštěvníci náměstí mohou těšit na Pohádkové adventní Kino. V 18.30 vystoupí místní folková kapela Bonsai č. 3.

 Pokud dáváte přednost návštěvě divadel, zajděte s dětmi do Divadla U Kapličky, kde v 15 hodin sehraje Divadelní soubor J. K. Tyla v režii Jiřího Havlína pohádku Zapomenutý čert. V Domě kultury Metropol můžete od 16 hodin shlédnout rodinnou operu se vzdělávacím programem Dítě a kouzla a Kouzla a dítě. Jihočeské divadlo nabízí v 16 hodin Advent s baletem, vánočně laděné představení za účasti baletu JD, Baletní školy JD, Bohemia Baletu a Taneční konzervatoře hlavního města Prahy. Kostel svaté Anny připravil na dnešní večer dva vánoční koncerty. První začne v 17 a druhý ve 20 hodin. Zazpívají pěvecké sbory Canzonetta a Vox Novus pod vedením sbormistryně Petry Nové. Jako sólistky se představí zpěvačky Kateřina Falcníková a Kristýna Fílová. Dirigovat bude Jan Talich.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace