banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Zlatý paralympijský vítěz Arnošt Petráček bude zítra na Sportovních dnech postižených

Arnošt Petráček

Arnošt Petráček

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Arnošt Petráček si vyplaval zlatou medaili na paralympiádě v Riu de Janeiru na padesát metrů znak. Žije v Jankově u Českých Budějovic. V pátek 23. září budete mít možnost setkat se s paralympijským vítězem v rámci akce Sportovní dny postižených Jihočeského kraje.

Součástí akce bude poděkování hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly medailistům z paralympiády v Riu. Spolu s poděkováním předá hejtman Zimola úspěšným paralympijským sportovcům koš zdravých jihočeských potravin. Poděkování  začne v pátek v 9:00 hodin ve Sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou.

Potom jsou naplánované soutěže šestičlenných družstev. Týmy můžou být smíšené. Složení týmu není omezeno ani věkově, ani zdravotním znevýhodněním.Ve sportovních disciplínách budou účastníci soutěžit například v běhu na šedesát metrů, v hodu krikeťákem nebo v závodu vozíků. Utkají se také v zápase florbalistů a basketbalistů na vozíku. Na závěr je připravené vystoupení profesionálních Rio tanečnic a také taneční soutěž.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace