Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Zlatý paralympijský vítěz Arnošt Petráček bude zítra na Sportovních dnech postižených

Arnošt Petráček

Arnošt Petráček

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Arnošt Petráček si vyplaval zlatou medaili na paralympiádě v Riu de Janeiru na padesát metrů znak. Žije v Jankově u Českých Budějovic. V pátek 23. září budete mít možnost setkat se s paralympijským vítězem v rámci akce Sportovní dny postižených Jihočeského kraje.

Součástí akce bude poděkování hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly medailistům z paralympiády v Riu. Spolu s poděkováním předá hejtman Zimola úspěšným paralympijským sportovcům koš zdravých jihočeských potravin. Poděkování  začne v pátek v 9:00 hodin ve Sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou.

Potom jsou naplánované soutěže šestičlenných družstev. Týmy můžou být smíšené. Složení týmu není omezeno ani věkově, ani zdravotním znevýhodněním.Ve sportovních disciplínách budou účastníci soutěžit například v běhu na šedesát metrů, v hodu krikeťákem nebo v závodu vozíků. Utkají se také v zápase florbalistů a basketbalistů na vozíku. Na závěr je připravené vystoupení profesionálních Rio tanečnic a také taneční soutěž.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace