neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

• Bartolomějské posvícení

neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Budějovický Motor dvougólový náskok neudržel

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Ani napodruhé to nevyšlo. Hokejisté Českých Budějovic prohráli i druhé přípravné utkání proti extraligovým Pardubicím. Po venkovním debaklu 0:5 tentokrát na stejného soupeře nestačili v domácím prostředí v poměru 2:4. Do utkání přitom Jihočeši vstoupili dobře a po brankách Václava Nedorosta s Filipem Vlčkem ovládli první třetinu 2:0. Hned v úvodní minutě druhé dvacetiminutovky ale Pardubice snížily a nastartovaly obrat, který dokonaly ve třetím dějství, nakonec si tak z jihočeské metropole odváží vítězství 4:2. Další přípravné utkání sehrají Jihočeši hned ve čtvrtek, kdy opět doma přivítají Kladno. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30 hodin a sportovní redakce webu Jižní Čechy Teď bude na místě. Opět se tedy můžete těšit na reportáž, fotogalerii i rozhovor s vybraným hráčem.

ČEZ Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice 2:4 (2:0, 0:2, 0:2). Branky a nahrávky: 3. Nedorost (Čermák), 17. Vlček – 21. Vondráček (Kaut), 35. Starý (Dušek, Trončinský), 48. Perret (Bojko, Beran), 55. Poulíček (Ščotka). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Flegl, Polonyi. Vyloučení: 10–7 + navíc Holland (Pardubice) 5 + do konce utkání. Využití: 1–2. V oslabení: 0–1. Přihlíželo 1 820 diváků.

Sestava Českých Budějovic: Kváča – Fillman, F. Novák, Pavlin, Pýcha, Kutlák, Mucha, Vráblík, Dudáček – Čermák, Pajič, Nedorost – Dostálek, Galamboš, M. Novák – Crowder, Vlček, Heřman – Šulek, Prokeš, Doktor.