Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

I stokoruna pomůže. Příznivci dokončení kominického muzea si kupují budoucí vstupenku

AKTUALIZOVÁNO - 16.1.2020 11:05

Portál JčTEĎ bude v roce 2020 sledovat budování první kominického muzea v České republice. Nadšenci ze Spolku pro založení muzea kominického řemesla – konkrétně rodina táborského kominíka Josefa Bažanta, muzeum buduje z bývalého hostince v Záříčí nedaleko zámku Červená Lhota. Investovali s pomocí rodiny už 700 tisíc korun, na dokončovací práce v interiéru, který nabídne spoustu zajímavostí o kominících i interaktivní zážitky pro děti, ještě zhruba 300 tisíc chybí. JčTEĎ se snaží pomoci touto výzvou - kupte si za stokorunu rodinnou vstupenku na slavnost s otevřením muzea. Na podporu nápadu se už sešlo téměř 11 tisíc... Uvidíme se v Záříčí!

 

Portál JčTEĎ vyrazil na pomoc projektu prvního kominického muzea v Česku. Pomůžeme společně jeho dokončení a při otevření to oslavíme?

Naši čtenáři nezůstali k nápadu lhostejní. Náhled na účet je zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2101733907

Jak pomoci?

Kupte si za pouhou stokorunu rodinnou vstupenku do budoucího Kominického muzea v Záříčí. Je k tomu u Fio banky zřízen transparentní účet 2101733907 / 2010. Za příspěvek sto korun získáte vstup do muzea při slavnostním otevření nebo kdykoliv později. Vaše děti nebo vnoučata si budou moci vyzkoušet průlezný komín a čekat budou i další zážitky.

Pokud se rozhodnete stokorunu poslat, uveďte do poznámky kontakt, pro koho bude budoucí rodinná vstupenka. Budete ji mít v kominickém muzeu připravenou. Děkujeme předem všem, kteří s námi do toho jdou.

Celý projekt budeme průběžně sledovat. Víc informací je v přiloženém článku. 

 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace