Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Hokejové skóre ve fotbalovém zápase Krumlova a Kaplice

 Autor: Foto Jaroslav Vondrášek

    Autor: Foto Jaroslav Vondrášek

Za jarního počasí se v přátelském zápase v podzámčí na Hluboké střetly Slavoj Český Krumlov z krajského přeboru se Spartakem Kaplice z I. A třídy, a bylo se na co dívat. Rychlý a technický fotbal přinesl osm branek, spokojenější byli Krumlovští.

 

Slavoj ČK – Spartak Kaplice 5:3, poločas 1:1

Branky: Tauber 3, Kuna, Wagner- Urazil 2, Divoký

Tým z Českého Krumlova vstoupil do zápasu profesorsky a laxně, což se jim brzy vymstilo, Kapličtí již ve čtvrté minutě velmi dobře zatlačili na krumlovskou obranu a vytěžili první branku utkání, trefil se dobře hrající Urazil.
Slavojáci okamžitě zbystřili a přidali na tempu, první poločas měli více ze hry, územní převahu a několik výborných a hezky vypracovaných gólových příležitostí, ovšem kaplický brankář Schneider doslova čaroval a když byl již překonán, pomohlo mu břevno. Díky skvělému výkonu Schneidera se do konce poločasu skóre neměnilo a stav zůstal 1:1.

V druhém poločase pomalu Kaplici docházely síly a zkušenější krumlovský tým toho dokázal využít. Postupně tlačil na soupeře a vytvářel si šance a zakončoval. Na rychlou branku krumlovského Taubera stačil Spartak ještě odpovědět chytrým lobem přes špatně vyběhnuvšího brankáře, ale stav 2:2 dlouho nevydržel, zápas se zlomil 20 minut před koncem, Slavoj dal tři hezké branky a otočil na 5:2. V závěru ještě kaplický Spartak snížil na sympatických 5:3.

Pro Kaplici to bylo vůbec první utkání v zimní přípravě, zatím trénují třikrát v týdnu a chtěli by se v I.A třídě pohybovat v klidné horní polovině tabulky svěřil se sekretář klubu Libor Granec. Ostatně tým vedený trenérem Malickým se prezentoval v tomto utkání dobře organizovanou hrou s rychlým přechodem do útoku a zanechal u diváků velmi sympatický dojem.

Pro Krumlovské to byl již čtvrtý zápas a systematická práce náročného trenéra Václava Domina byla znát. Slavoj až na ležérní úvod hrál výborně, vytvářel si hezké šance a dokázal dobře zakončovat. Určitě v krajském přeboru bude patřit k favoritům. "Budeme hrát zápas od zápasu, přebor je hodně vyrovnaný, postup není naším jednoznačným cílem, ale chceme vyhrávat a uvidíme, jak se to bude vyvíjet," říká krumlovský lodivod Domin.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace