Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Hořící penzion v Kaplici muselo opustit v noci osm lidí

 Autor: HZS Jihočeského kraje

    Autor: HZS Jihočeského kraje

KAPLICE – V neděli 9. září minutu před třiadvacátou hodinou přijali hasiči na operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje zprávu o požáru v penzionu v Linecké ulici v Kaplici. K požáru vyjeli profesionální hasiči z kaplické stanice.

 

Ohnisko požáru našli na balkóně v druhém patře, kde hořel plastový květináč. Mezitím se z penziónu samo evakuovalo osm osob, další dvě osoby hasiči vyvedli ven. Jednu osobu si převzala ZZS s podezřením na nadýchání se zplodin.

Požár hasiči rychle uhasili. Následoval průzkum celého objektu, který byl proveden termokamerou. Zásah jednotka ukončila až po půlnoci, kdy byl celý penzión řádně odvětrán. Vzniklá škoda činí 10 000 korun, hodnota uchráněného majetku jsou 4 000 000 korun. Příčinu vzniku požáru šetří vyšetřovatel HZS ve spolupráci s Policií ČR.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace