Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hypnotizér Jakub Kroulík

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

  • Mentalista

    pondělí 17.2 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Kdo vyhrál tentokrát Královský balíček se zážitky na Lipně?

Až do 22. srpna soutěžíme každou středu o víkend v jurtě a zábavu na Lipně. Každou středu lze vyhrát Královský balíček zážitků na Lipně a pak je tu druhá šance, zúčastnit se závěrečného slosování o víkend v jurtě. Do tohoto slosování zařadíme všechny došlé odpovědi ze všech kol. Jurta v lipenském kempu Modřín bude výherci k dispozici na prodloužený víkend na konci září. V šestém kole naší velké prázdninové soutěže jsme se ptali: Jaký byl váš nejhezčí zážitek z dovolené nebo z prázdnin?

 

Do redakce přišly velice pěkné odpovědi, kde se čtenáři ohlíželi za prázdninovým výletem do zoo s celou rodinou nebo třeba za pozorováním hvězd na solné poušti v Bolívii.

 

Vybrali jsme tentokrát dopis M. Petříkové ze Zbelítova, která doručila do milevské redakce odpověď písemně. Ve své odpovědi napsala:

 

"Lipno jsme navštívili, když mi bylo přes dvacet let a synovi čtyři roky. Bylo to v lednu, sněhu všude plno, sáňkování jsme si užívali jako nikdy. Bylo to krásné, dobré jídlo, zábavné a prostě fajn. A dodatek - za devět měsíců jsem porodila dceru"

 

Uznejte, že to je pádný důvod se na "místo činu" po letech znovu vypravit... Výherkyni gratulujeme a přejeme, aby si Královská balíček na Lipně náležitě užila.

 

A teď už k dnešní otázce, která zní: Proč byste měl/a pobyt v jurtě vyhrát právě vy? 

 

Odpovědi můžete zasílat do 12.00 v pondělí 20. srpna na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz. Nezapomeňte uvést jméno a příjmení, bydliště a telefonní kontakt, na kterém vás vyrozumíme o případné výhře. Do předmětu e-mailu uveďte Jurta. A ještě vzkaz pro ty, kteří internet nemilují - soutěžit lze také písemnou odpovědí, doručenou do kterékoliv redakce Jihočeských týdeníků - v Táboře, Písku, Milevsku nebo Strakonicích. 

 

Na odpovědi se moc těšíme a jméno výherce tohoto kola uveřejníme ve středu 22. srpna v novinách a na webu Jižní Čechy TEĎ.

 

-red-

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace