Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Od Trosek na Hruboskalsko

    středa 26.2 16:30 - Městská knihovna Jindřichův Hradec

    Beseda.

  • Toulky za poznáním - Antarktida II.

    středa 26.2 18:00 - Dům kultury Milevsko

Zobrazit všechny události
 

Milevští žáci v přípravě deklasovali podrážděný Krumlov

MILEVSKO – Předposlední prázdninovou neděli sehráli mladší a starší žáci HC Milevsko 2010 na domácím kluzišti přípravné zápasy proti Českému Krumlovu, a kdo dorazil, rozhodně neprohloupil. Svěřenci trenéra Marka Podrabského, který letos povede obě milevské žákovské kategorie a navrch ještě krajský výběr Výchovy talentované mládeže hokejistů ročníku narození 2008, své soupeře jasně přehrávali a nakonec jim přichystali i pořádné výprasky – mladší žáci vyhráli 7:1 a starší dokonce 11:0. Oba zápasy provázel podobný průběh – jasná dominance po náročné letní přípravě fyzicky nadupaných Milevšťáků a s postupem času také čím dál tím větší frustrace podrážděných soupeřů z Krumlova, kteří se mnohdy chtěli vybít nevybíravými zákroky. Milevští trenéři tak ke konci zápasů dávali svým svěřencům pokyny spíše v tom smyslu, aby udrželi nervy na uzdě a dávali si pozor na zranění. Ke cti krumlovských trenérů je zase nutno přiznat, že i oni sami na střídačce uklidňovali své svěřence a s jejich mnohdy nevybíravou hrou se rozhodně neztotožňovali.

Další přípravné zápasy sehrají Milevšťáci na konci týdne opět na domácím ledě – starší žáci hrají v pátek s Táborem (18) a v sobotu s Pískem (14.15), mladší jen v sobotu s Táborem (12). Staronový formát mistrovské soutěže, který se vrací po jednoleté odmlce, přinese žákům 30 zápasů za sezonu a hlavně další kvalitnější protivníky. Do mistrovského ročníku Plzeňsko-jihočeské Ligy žáků – skupiny B vstoupí 7. září v Rokycanech.

Mladší žáci – neděle 25. srpna
Milevsko – Český Krumlov 7:1 (1:1, 2:0, 4:0). Branky Milevska: J. Podrabský 4, Kolář 2, Barda.

Starší žáci – neděle 25. srpna
Milevsko – Český Krumlov 11:0 (3:0, 5:0, 3:0). Branky Milevska: A. Špánek 3, Bouška 3, J. Bejšák 3, Klíma, Rottenberg.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace