Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Představujeme finalistky soutěže Miss Sezimovo Ústí. Dnes - Anika

Anika Stará z Prahy , Autor: Archiv MSKS

Anika Stará z Prahy     Autor: Archiv MSKS

SEZIMOVO ÚSTÍ – Finále čtvrtého ročníku soutěže Miss Sezimovo Ústí proběhne v sobotu 30. března od 19 hodin v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum. Vedle hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, o níž rozhodne součet internetového hlasování na Facebooku soutěže a hlasování diváků v sále. Dívky v minulých dnech absolvovaly focení svatebních šatů salonu Empatie v resortu Mlýn v Černovicích. Na webu soutěže je k vidění výsledek - krásné snímky fotografky Lucie Křížkové. Zpravodajský portál JčTeď udělí jako mediální partner také svůj titul - Miss JčTeď, o kterém se hlasuje na této stránce. Nyní představujeme další z finalistek.

Anika bere s humorem i sportovní důchod

Soutěžní číslo 9 si vylosovala Anika Stará z Prahy. Prohlásila, že mezi finalistkami je v pětadvaceti babička. Do soutěže šla, protože má ráda výzvy a nasměrovala ji kamarádka, minulá vicemiss Sezimovo Ústí z Chotěboře."Řekla mi, že to tu bylo příjemné a mezi děvčaty byla legrace. A teď je to stejné. Žádná misskovská atmosféra na setkáních nepanuje, jsme taková střelená vysmátá parta," říká Anika, která se věnuje oboru Mediální studia na Karlově univerzitě.

"Původně jsem chtěla pracovat v marketingové agentuře, ale to přání jsem si už splnila na praxi a teď bych se chtěla posunout dál. Bavilo by mě organizování eventů na klíč, svateb, oslav nebo i kongresů. A kdybych měla skončit v médiích, tak radši v terénu jako reportérka než v hlasatelně jako mluvící hlava, která jen čte zprávy. Já bych radši vyhledávala pozitivní věci," rozpovídala se Anika o svých plánech.

Od malička se věnovala tanci a zkusila snad všechny disciplíny - od baletu, přes folklor, hip hop, aerobik i společenský tanec. Skončila u cheerleadingu, kde se dostala až na mistrovství Evropy. "Cheerleading není jen o roztleskávání, jsou to i pyramidy z lidských těl a akrobacie. Když jsem nasbírala několik zlomenin, naštípnutých kostí a otřes mozku, tak jsem odešla ve třiadvaceti do sportovního důchodu a tancuju už jen rekreačně," pokračuje se smíchem Anika, která prý myslí na ostatní víc než na sebe. "Bohužel mám i smutnou zkušenost, že to lidé kolem zneužili. Ale to se stává v Praze, v jižních Čechách potkávám úplně jiné lidi," uzavírá optimisticky.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace