Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Představujeme finalistky soutěže Miss Sezimovo Ústí. Dnes - Gabriela

Gabriela Kostková z Jindřichova Hradce.  , Autor: Archiv MSKS

Gabriela Kostková z Jindřichova Hradce.     Autor: Archiv MSKS

SEZIMOVO ÚSTÍ – Finále čtvrtého ročníku soutěže Miss Sezimovo Ústí proběhne v sobotu 30. března od 19 hodin v sezimovoústeckém kulturním domě Spektrum. Vedle hlavního titulu bude zvolena také Miss Sympatie, o níž rozhodne součet internetového hlasování na Facebooku soutěže a hlasování diváků v sále. Dívky v minulých dnech absolvovaly focení svatebních šatů salonu Empatie v resortu Mlýn v Černovicích. Na webu soutěže je k vidění výsledek - krásné snímky fotografky Lucie Křížkové. Zpravodajský portál JčTeď udělí jako mediální partner také svůj titul - Miss JčTeď, o kterém se hlasuje na této stránce.

 

Gabriela zvládá šicí stroj i lezeckou stěnu

Dívka s číslem 8, dvaadvacetiletá Gabriela Kostková je z Jindřichova Hradce a studuje obor výtvarná tvorba na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Už při castingu porotu pobavila, když sdělila, že celé dětství se věnovala atletice, pak si ale uvědomila, že sportem se neuživí. Tak se zaměřila na výtvarno a šla studovat návrhářskou školu do Třeboně a poté i vyšší odbornou školu stejného zaměření do Brna. Tam se dostala i k fotomodelingu.

Teď studuje na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích obor výtvarná tvorba, se kterým může učit v základní umělecké škole nebo vést výtvarné kurzy. Právě se chystá vystavovat své práce na Art days v univerzitním kampusu. A budou to nejen výtvarná díla, ale i šité modely. Gabriela šije velmi ráda. Svou sestru už podarovala vlastnoručně ušitými šaty, ostatní z okolí taškami nebo polštáři, zabývala se i modrotiskem. Ani láska k pohybu ji ale neopustila. Věnuje se pole dance, power józe, ráda zajde na lezeckou stěnu.

Jak vidí Gabriela sama sebe? "Myslím, že jsem hodná a dobrosrdečná, ale umím být i tvrdohlavá a stojím si za svým, prostě znamení býka," říká studentka, která má v plánu se po škole určitě do Jindřichova Hradce vrátit a zůstat ve městě nad Vajgarem natrvalo. "Líbí se mi v Hradci všechno - zámek, historické centrum, rybník uprostřed města, nádherná příroda v okolí. Je to ideální město pro rodinný život," myslí si. O soutěži Miss Sezimovo Ústí se dozvěděla z Facebooku a k přihlášení ji povzbudili přítel a maminka.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace