Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Z Písku až na Kamčatku II.

    pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

  • Dokonalá svatba

    pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Reprezentační ples města Český Krumlov opět zazářil. Ministr Adam Vojtěch v roli zpěváka

ČESKÝ KRUMLOV - Jedinečná Zámecká jízdárna se stala minulou sobotu místem s koncentrací dam v honosných róbách a gentlemanů v perfektně padnoucích oblecích. Konal se totiž 6. ročník reprezentačního plesu města Český Krumlov, společenská událost ve městě číslo jedna. Exkluzivní program, hvězdné obsazení účinkujících včetně a lákavá tombola, to byl koktejl namíchaný organizačním týmem města pro čtyři stovky lidí, které minulou sobotu zaplnily sál Zámecké jízdárny na 6. reprezentačním plese města Český Krumlov.

 

Večerem provázela herecká dvojice Lenka Krobotová se Sašou Rašilovem. Krumlovský komorní orchestr naladil v předsálí hosty na plesovou náladu a ti pak na parketu plně rozvinuli svůj taneční um za doprovodu orchestru Fordance orchestra. Šestý ročník plesu se nesl v duchu pohybu a tance. Hosty plesu nadchl císařský valčík čtyř tanečních párů i romantický duet baletních tanečníků Jihočeského divadla.

Velkým očekáváním bylo vystoupení vokálního sextetu SKETY, který působí na domácí i mezinárodní jazzové scéně. Bez použití hudebních nástrojů, tedy a cappella, skupina hudebníků interpretovala své i přejaté skladby.
Nejvytíženějším místem, kde se tvořily fronty, nebyl kupodivu bar, ale fotokoutek ve foyer, který zřídil tým z Musea Fotoateliéru Seidel. Návštěvníci plesu si odnášeli vzpomínku v podobě originální fotografie a současně tak přispěli na dobrou věc. Celý výtěžek 17 100 korun byl věnován Hospici sv. Jana Nepomuka Neumanna v Prachaticích.

S velkým ohlasem se setkala i nabídka 500 atraktivních cen v tombole. Ti, při kterých ten večer stála štěstěna, si odnášeli divočáka, pobytové balíčky v hotelech, elektrokola, zážitkový let pětimístným letounem, televizi, ale i bochníky sýrů, dorty nebo výběrová vína.

„Velmi nás těší zájem o ples, který je vyhlášený tím, že od prvních tónů je hned plný parket lidí," uvedl starosta města Dalibor Carda. „Rád bych také poděkoval všem partnerům, kteří se na plesu podíleli a významně tak přispěli k dalšímu pokračování tradice českokrumlovského reprezentačního plesu," dodal starosta.

Foto Lubor Mrázek

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace