Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Z Písku až na Kamčatku II.

  pondělí 24.2 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Povídání a promítání s Ing. Václavou Altschmiedovou.

 • Dokonalá svatba

  pondělí 24.2 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Sedmiletý pytlák chytal ryby a házel s nimi o zem

Ilustrační foto. , Autor: Petr Eliáš - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Petr Eliáš - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Strážníci českobudějovické městské policie dnes informovali o případu sedmiletého pytláka, kterého chytili ve středu 19. září u jednoho z Českovrbenských rybníků. Svědkyně ho viděla, jak chytil několik ryb a pak s nimi měl podle ní házet o zem a poté je vhodil zpátky do rybníka.

 

Hlídka jela ve středu k Mladohaklovskému rybníku na oznámení svědkyně. „Strážníci při příjezdu na místo spatřili chlapce v mokrém oblečení s taškou a rybářským prutem. Chlapec se strážníků zalekl a vše odhodil do blízkého rákosí. Na dotaz strážníků, jak se jmenuje, sice odpověděl, ale adresu bydliště nevěděl. Cestu domů si však pamatoval," řekla mluvčí strážníků Věra Školková s tím, že uhynulé ryby se hlídce najít nepodařilo.

Strážníci odvedli chlapce domů, kde si ho převzala jeho pětadvacetiletá matka. „Strážníci jí poučili o tom, že případ bude mít dohru ve formě pohovoru se sociálními pracovníky z oddělení sociálně právní ochrany dětí českobudějovického magistrátu," dodala Věra Školková.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace