Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Myslivecký ples

    sobota 18.1 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje skupina Scéna.

  • Retro disco s Milošem Zemanem

    sobota 18.1 20:00 - Katovice, Sál KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Táborská Jump aréna otevírá další prostor i nové atrakce. Soutěž o permice!

AKTUALIZOVÁNO - 14.12.2019 08:23

Symbolicky v pátek 13. prosince otevřela své brány rozšířená Jump aréna Tábor. Pro ty, kdo ji ještě nenavštívili - najdete ji v Soběslavské ulici 3070, vedle McDonald's. Celková plocha se rozrostla na neuvěřitelných 1 200 metrů čtverečních a nabízí atrakce, které nikde jinde v regionu nenajdete. Těšte se na skok volným pádem, airbag, skokanské můstky, olympijské trampolíny, 13 metrů gymnastické trampolíny, jedné z největších v ČR, 26 metrů dlouhou parkour zónu bez trampolín, hřiště na vybíjenou, vrátí se také Cestu bojovníků Ninja a ani to ještě není všechno.

 

Součástí rozšíření Jump arény o sousední prostor bývalé prodejny Hecht byla rozsáhlá rekonstrukce zázemí, kde přibyly sprchy, toalety a také mnohem více místa k sezení pro rodiče, prarodiče, zkrátka doprovod skokanů. Pro ně byl instalován balkon s výhledem na celou arénu. Z balkonu můžete jít po schodech, nebo stylově - atrakcí skrz dvouotáčkový tobogán. Došlo ke zvětšení kavárny a její přemístění do chill-out zóny.

Jump aréna Tábor bude otevřená celé svátky včetně Štědrého dne, na Boží hod i na Silvestra. Zavřeno bude pouze na Nový rok. Kromě těchto dnů se speciální otevírací dobou bude o celých vánočních prázdninách otevřeno denně od 8.45 do 20 hodin. To je spousta času na vyzkoušení nových atrakcí! Na stránkách www.jumparenatabor.cz si můžete pohodlně a rychle vytvořit online rezervaci, bez nutnosti registrace i následného tisku.

Jump aréna Tábor nabízí celou škálu aktivit, parkour kroužky se známým youtuberem a vynikajícím parkouristou - Jay Foxem, navazující i nové kurzy startují v lednu 2020. Také je otevřený nábor na vánoční přespávačku, ta se uskuteční v pátek 20. prosince. Více informací najdete na stránkách.

Stále máte možnost zakoupit vánoční dárek - 10 hodinovou permanentku a silikonový náramek za 1 200 Kč, vouchery na jednotlivé hodiny skákání, osobní trénink s Jayem, nebo rovnou na parkour kroužek. Více info a objednávky na info@jumparenatabor.cz.

Soutěž o tři permanentky!

Otázka: Kdy Jump aréna Tábor zahájila provoz?

a) v květnu 2018   b) v červnu 2019  c) v květnu 2019   d) v lednu 2019

Správnou odpověď posílejte do 24 hodin v neděli 15. prosince na e-mail taborsko@jihocesketydeniky.cz. Vylosujeme tři výherce a v pondělí 16. prosince dáme vědět. Vánoce v Jump aréně ještě stihnete!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace