Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Michail Bulgakov - Mistr a Markéta

    středa 19.2 19:30 - Městské divadlo, o.p.s., Český Krumlov

    Divadelní představení.

  • Jak se dělá tanečník

    středa 19.2 10:00 - Milevsko, KD

    Baby balet Praha.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Zažijte farmu na vlastní kůži a poznejte cestu kvalitních a zdravých potravin!

AKTUALIZOVÁNO - 11.9.2019 08:05

Přijďte si v sobotu 14. září užít ještě poslední ozvěny léta na tradiční Selské slavnosti pořádané Asociací soukromého zemědělství, tentokrát na Farmu u lesa do Sudoměřic u Bechyně. Slavnosti začínají již v 10 hodin a vstup je zdarma!

 

Můžete se těšit na opravdu pestrý program! Kromě prohlídky farmy s mnoha hospodářskými zvířaty budete moci zhlédnout zajímavé dokumenty o zdravých potravinách a zemědělství v kinostanu společnosti Harvest Films. Řadu farmářských dobrot tu můžete přímo ochutnat nebo nakoupit s sebou domů.


Slovo dostanou samozřejmě i vaše děti. Organizace Slow Food Prague, která celosvětově podporuje využití lokálních plodin a potravin, pro ně nachystala kurz přípravy zdravého jídla a gastro hry ve stylu „Škola chutí." Připravena pro ně bude i zábavná a naučná farmářská stezka, herna pod širým nebem, malování na obličej a dokonce i myslivecký koutek. Nebude chybět ani možnost jízdy v bryčce. Děti se dále mohou těšit na zpívání a tancování se skupinou Myš & Maš a oblíbené bubnování se známým šamanem Petrem Šušorem. Na závěr celého dne čeká účastníky akce vystoupení kapely Křížoband.

Svou účastí podpoříte respektování selských tradic a přesvědčení o perspektivě českého rodinného hospodaření jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova.

Asociace soukromého zemědělství ČR vás s celou vaší rodinou a přáteli na tuto akci srdečně zve.Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace