Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ples ZOD Čepřovice

    pátek 28.2 20:00 - Čepřovice, KD

    K tanci a poslechu hraje kapela Scéna.

  • Nathanika

    pátek 28.2 19:00 - Písek, Hospůdka U šesti strun

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Zloději se v noci z neděle na pondělí činili. Kradli ve stavební buňce, v garáži i v zemědělském areálu

PLEŠOVICE/PRACHATICE/TÁBOR – Nevítanou návštěvu měli z neděle na pondělí majitelé stavební buňky, garáže a zemědělského areálu. Českokrumlovští policisté pátrají po zloději, který se v nočních hodinách z 3. na 4. listopadu vloupal do stavební buňky na staveništi u obce Plešovice v katastru obce Zlatá Koruna. „Po násilném vstupu buňku prohledal a odcizil zde různé elektrické nářadí. Poškozená firma vyčíslila škodu na více než 120 tisíc korun,“ doplnila policejní mluvčí Lenka Pokorná.

 

Ve stejné době se zatím nezjištěný pachatel vloupal do garáže v Prachaticích, odkud odcizil osm kusů pneumatik, včetně disků, dále vysokotlaký čistič Karcher, křovinořez Husqvarna, broušené sklo a různé nářadí. Majiteli způsobil škodu za téměř 50 tisíc korun.

A rovněž na Táborsku se kradlo, a to v době od nedělní půl deváté hodiny večerní do půl šesté hodiny ranní následujícího pondělí. Pachatel či pachatelé vnikli do oploceného zemědělského areálu v Družstevní ulici v Táboře – Čekanicích. „Z nádrží tří zde odstavených traktorů odčerpali na 420 litrů motorové nafty. Majiteli zemědělské farmy způsobili škodu ve výši 13 tisíc korun," upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace