Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Chcete se podělit o svatební vzpomínky? Pošlete svůj příběh do Týdeníku Strakonicko

Fotografie od redaktorky Jarky Krejčové

Fotografie od redaktorky Jarky Krejčové

STRAKONICE - Schováváte si doma fotky ze svatby vaší babičky nebo rádi vzpomínáte na tu svou? Podělte se o svůj zajímavý životní příběh, jak jste se seznámili s partnerem nebo partnerkou a pochlubte se s krásnou rodinnou fotografií ze svatby. Příběh uveřejníme v Týdeníku Strakonicko. Jako první svou vlastní rodinnou historii poodhalila naše redaktorka Jarka Krejčová. Její poutavé vyprávění a fotografie najdete v aktuálním vydání na straně 5 a 6.

 

Pokud pocházíte ze Strakonicka a chcete se i vy zapojit do seriálu o svatbách z minulého století (nejen) našich babiček, prababiček a maminek, můžete zaslat svoje vyprávění a fotografii ze svatby na adresu Týdeník Strakonicko, Palackého náměstí 91, Strakonice 386 01 nebo e-mailem na strakonicko@jihocesketydeniky.cz. Jedinou podmínkou je, že obřad vašich blízkých nebo vás samotných se musel uskutečnít do konce 80. let minulého století.

V příběhu uvádějte jméno dotyčných, datum a rok svatby, kde žijí a žili a jaký byl obřad. Další pikantnosti nebo zajímavé příhody už záleží na vás.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace