Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Chýnov neměl se záchranou problém

CHÝNOV - Před posledním kolem I. A třídy neměli svěřenci trenéra Holoty záchranu jistou. K jistotě zachování soutěže i pro příští sezonu potřebovali vyhrát, aby se nemuseli ohlížet na výsledky konkurentů. Chýnovští přistoupili k zápasu zodpovědně a od úvodních minut měli navrch.

 

Fanoušci viděli hezké góly a poločasové vedení nad Vacovem 3:0. Druhý poločas už si všichni užili a po čtyřbrankové výhře mohou v klidu vyhlížet příští sezonu v I. A třídě.

FC Chýnov – SK Vacov 4:0 (3:0), branky: 23. Vl. Hruška, 33. Štiller, 42. R. Kučera, 65. Král, rozhodčí Komzák – Tupý, Jarolím, ŽK (2-1): Sedlatý, Petrů – Roučka, 80 diváků.

V zítřejším Táborsku si přečtete rozhovor s trenérem Petrem Holotou, který neměl s psychickou přípravou svých svěřenců na takhle důležitý zápas zase až takové problémy. Proč? Dále se dozvíte, že Hruškové noc před bojem o záchranu úplně vzorně neprospali. Co vlastně podnikli? To a další podrobnosti ve středečním Týdeníku Táborsko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace