pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

• Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

pátek 23.8 21:00 - Vlksice

Divadelní představení.

Chýnov neměl se záchranou problém

CHÝNOV - Před posledním kolem I. A třídy neměli svěřenci trenéra Holoty záchranu jistou. K jistotě zachování soutěže i pro příští sezonu potřebovali vyhrát, aby se nemuseli ohlížet na výsledky konkurentů. Chýnovští přistoupili k zápasu zodpovědně a od úvodních minut měli navrch.

Fanoušci viděli hezké góly a poločasové vedení nad Vacovem 3:0. Druhý poločas už si všichni užili a po čtyřbrankové výhře mohou v klidu vyhlížet příští sezonu v I. A třídě.

FC Chýnov – SK Vacov 4:0 (3:0), branky: 23. Vl. Hruška, 33. Štiller, 42. R. Kučera, 65. Král, rozhodčí Komzák – Tupý, Jarolím, ŽK (2-1): Sedlatý, Petrů – Roučka, 80 diváků.

V zítřejším Táborsku si přečtete rozhovor s trenérem Petrem Holotou, který neměl s psychickou přípravou svých svěřenců na takhle důležitý zápas zase až takové problémy. Proč? Dále se dozvíte, že Hruškové noc před bojem o záchranu úplně vzorně neprospali. Co vlastně podnikli? To a další podrobnosti ve středečním Týdeníku Táborsko.