Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Chyšky žalostnou koncovkou ušetřily soupeře od debaklu

CHYŠKY – K nedělnímu přípravnému utkání si chyšečtí muži pozvali po dvou porážkách na úvod přípravy starší dorostence z Milevska, kteří minulý víkend po slibném výkonu podlehli 2:4 osmnáctce ligového Táborska. V duelu dvou týmů, které se zpravidla pohybují v horních patrech svých soutěží a jsou tedy zvyklé vyhrávat, potvrzovali od úvodního hvizdu sudího Bartůňka větší kvalitu a zkušenost domácí fotbalisté, kteří zápasu jasně dominovali. S výjimkou pár hlušších pasáží se hrálo prakticky na jednu branku a milevští dorostenci mohli být rádi, že jejich gólman Michal Hejl předvedl několik výborných zákroků, a že zkušení domácí borci si navíc nejspíše šetřili střelecký klid na první mistrovské utkání, protože zahazovali jednu šanci za druhou.

Přesto si Chyšečtí připsali po gólech Ondřeje Brože, Václava Kosíka a Lukáše Lívance zasloužené vítězství a pohodovou generálkou se naladili na nedělní mistrovskou premiéru doma proti Větrovům. Dorostenci pod vedením kouče Petra Češky, kteří před sebou mají ještě hodně práce, zahájí krajský přebor až o týden později a nadcházející víkend je čeká generálka shodou okolností proti větrovským dorostencům.

Neděle 11. srpna
FC Chyšky – FC ZVVZ Milevsko starší dorost 3:0 (1:0). Branky: Brož, V. Kosík, Lívanec. Rozhodčí: Bartůněk. Přihlíželo 50 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace