Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Madam Colombová zasahuje

    sobota 28.3 19:30 - Třeboň, Divadlo J. K. Tyla

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Čtyři vloupání na Veselsku! Zloděj či zloději brali cigarety i med

TÁBORSKO – Hned čtyři případy krádeží vloupáním do různých objektů za uplynulý víkend šetří policisté na Veselsku. Jde o prodejnu potravin v obci Borkovice, kde došlo k odcizení většího množství cigaret různých značek. Dále pak o vloupání do objektu Českého zahrádkářského svazu v Blatské ulici ve Veselí nad Lužnicí, ze kterého bylo odcizeno na 50 sklenic medu.

 

„Dalším napadeným objektem byl areál TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, kde vedle poškození objektu byla odcizena drobná finanční hotovost. Čtvrtým z prošetřovaných skutků je pak pokus krádeže vloupáním do prodejny trafiky na náměstí T. G. Masaryka, kam se pachatel i přes značné poškození objektu naštěstí nedostal," doplnil policejní mluvčí Miroslav Doubek. Zda spolu uvedené případy souvisí, či jsou dílem různých pachatelů, je podle jeho vyjádření předmětem následného šetření. „Souhrnná způsobená škoda je odhadována na částku bezmála 110 tisíc korun," upřesnil mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace