Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Výborný Trio

    neděle 19.1 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Pohádky a Malé Hry

    neděle 19.1 16:30 - Tábor, Střelnice

    Divadlo pro děti.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Další falešný taxikář v Budějovicích, tentokrát na Rudolfovské

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V úterý 13. února krátce před devátou dopoledne prováděli strážníci městské policie kontrolní činnost zaměřenou na měření rychlosti na Rudolfovské třídě. Hlídka zastavila řidiče osobního automobilu Volkswagen, který na měřeném úseku jel rychlostí 68 kilometrů v hodině. Čtyřiadvacetiletý řidič z Českých Budějovic jel ve vozidle s dalšími pasažéry a na střeše měl umístěnou žlutou svítilnu s nápisem Taxi. Vozidlo však nebylo označené jménem a příjmením dopravce, popřípadě obchodní firmou. Řidič navíc strážníkům ani nepředložil potřebný průkaz řidiče taxislužby.


Celá událost předána správnímu orgánu českobudějovického magistrátu k dořešení. Provozovateli taxislužby, k němuž se řidič hlásil, ačkoliv neměl potřebné oprávnění, hrozí pokuta až 350 tisíc korun.

Dalšího řidiče, který si opatřil auto žlutou svítilnou Taxi a také neměl potřebná oprávnění, přistihli jen před pár dny strážníci v Krajinské. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace