Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Další vykradená auta, tentokrát v Táboře a na Prachaticku

TÁBOR, PRACHATICE – Sezóna zlodějů, kteří se zaměřují na vykrádání zaparkovaných aut, je v plném proudu. V neděli kole páté odpoledne vykradl zloděj auto v Táboře u Nového hřbitova, stejný osud potkal dvě auta na Prachaticku.

 

V Táboře u hřbitova stačila zloději pouhá čtvrthodinka k vykradení zaparkovaného auta. Vzal si navigaci, batoh s doklady a platební kartou. Zmizela dokonce i taška s oblečením. Celková škoda je víc než 7 000 korun.

Na Prachaticku navštívil zloděj auto zaparkované na lesní cestě. Rozbil okénko a vzal si černou ledvinku s peněženkou, osobními doklady, platební kartou a klíči k dalšímu autu. Celková škoda je zhruba 13 000 korun.

Druhé auto parkovalo u Husinecké přehrady. Zhruba půlhodina stačila nenechavci, který rozbil sklo a vzal si dámskou kabelku. V ní pak našel peněženku a doklady, peníze, platební kartu a mobil. Ze zadního sedadla si vzal taky foťák. Celková škoda je v tomto případě skoro 10 000 korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace