Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Další vykradené sklepy jsou v Táboře

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

TÁBOR - Další tři případy vloupání do sklepních kójí šetří táborští policisté. Množí se případy vykrádání sklepů přímo ve městě, skoro denně. O uplynulém víkendu to byly další tři případy, a to v ulicích Husinecká, Trocnovská a Kvapilova. Zloději opět brali cokoliv, co se dá prodat, případně zkonzumovat.

Opět si vyhlédli jízdní kolo, konkrétně modré pánské horské kolo Wheeler Pro 29 MTB, v zůstatkové hodnotě asi za osm tisíc korun. Nepohrdli však ani třiceti lahvemi piva Bráník, pivní přepravkou, taškami a dokonce spořádaně odnesli i deset prázdných lahví od piva. Majitelům tak způsobili, včetně poškození sklepních kójí, škodu asi za deset tisíc korun.

„Opakovaně proto upozorňujeme na důsledné zamykání, zabezpečení a kontrolu jak samotných sklepních kójí, tak přístupů do sklepních prostor,“ dodal tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace