Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

David Lafata navštívil Sedlici, zahrál si i proti místním žákům

David Lafata navštívil Sedlici , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

David Lafata navštívil Sedlici     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

SEDLICE – Fotbalista David Lafata byl v neděli 19. května ústřední postavou dopoledne na hřišti v Sedlici. Konalo se zde zábavné dopoledne, jehož byl hlavním protagonistou. Tým mladší přípravky TJ Sokol Dubné, jehož je spolutrenérem, odehrál v Sedlici s místními stejně starými hráči dvě přátelská utkání na dvou hřištích. Poté přišla na řadu autogramiáda donedávna sparťanského kanonýra a o podpisy byl velký zájem. Na závěr pak David Lafata oblékl dres a v týmu Rodičů se postavil v zápase proti žákům. Celá akce byla zorganizována hodně narychlo během pár dní. Svěřenci Davida Lafaty v neděli jeli na zápas Sparty na Letnou proti Jablonci a cestu spojili se svým trenérem právě se zastávkou v Sedlici.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace