• Snímek 51

středa 24.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

Divadelní představení.

Derby Božetic s Chyškami nepoznalo vítěze

BOŽETICE – Remízu, která se zrodila v derby 24. kola nejnižší krajské soutěže, brali jak domácí Božeťáci, tak hosté z Chyšek, které přijelo podpořit plno fanoušků a vytvořili zápasu velmi pěknou atmosféru. Hosté nejprve přečkali dvě šance domácích, aby pak v 17. minutě sami udeřili Lukášem Lívancem – 0:1. Jinak předvedená hra obou mužstev v první půli oko fanouška moc nepotěšila a žádný další gól také nepadl. Po přestávce se útočná stavidla přece jen otevřela. V 52. minutě k radosti domácích vyrovnal Miroslav Maťha a do konce zápasu se situace ještě jednou opakovala. Po brance střídajícího Petra Jandy ze 67. minuty šly Chyšky podruhé do vedení, ale Božetičtí po třech minutách opět srovnali. Tentokrát se o to postaral Maťhův parťák z útoku Daniel Januš – 2:2. Oba týmy se tak nakonec rozešly smírně a zaslouženě si rozdělily po jednom bodu.

Božetice – Chyšky 2:2 (0:1). Branky: 52. Maťha, 70. D. Januš – 17. Lívanec, 67. Janda. Rozhodčí: Křížovský – Landík, Štiak. ŽK: 2–3 (Zeman, P. Stejskal – V. Kosík, Kukač, Brož). Přihlíželo 250 diváků.