Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kambodža

    Úterý 25.2 19:00 - Hrad Strakonice - Rytířský sál

    Přednáška cestovatele Dalibora Kalčíka.

  • Třídní koncert ZUŠ

    Úterý 25.2 16:30 - ZUŠ, Vimperk

    Koncert nástrojů: trubka, zobcová flétna, EKN.

Zobrazit všechny události
 

Dívka zachránila svého bratra na přechodu

HUSINEC - Velkou dávku duchapřítomnosti prokázala mladičká dívka, která v Husinci na Prachaticku, ve středu 4. dubna ráno, odstrčila na přechodu pro chodce svého bratra před blížícím se autem.

Dopravní policisté byli původně včera ráno vysláni do Husince k dopravní nehodě, kde mělo dojít ke sražení dítěte osobním vozidlem na přechodu pro chodce. Nezletilý chlapec byl z místa odvezen na ošetření do nemocnice. Vyšetřování na místě však ukázalo, že ke střetu vozidla s dítětem vůbec nedošlo. Duchapřítomná sestra totiž svého mladšího bratra odstrčila z přechodu před přijíždjícím vozidlem stranou, čímž střetu s vozidlem zabránila. Chlapec pak následně pádem na vozovku utrpěl drobné oděrky.

I když k dopravní nehodě nedošlo, řidička osobního vozidla Škoda Fabia se dopustila přestupku, jelikož ohrozila chodce na přechodu, za což jí dopravní policisté uložili blokovou pokutu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace