Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Dnešní Milevské noviny: Kompostárna páchne - co teď? Vodní skútry dostanou svou dráhu

MILEVSKO - Dnešní Milevské noviny zaostřily na kauzu milevské kompostárny. Páchne do oken firmě Acond a hlavně - celá akce se začíná jevit nejen jako nepromyšlená, ale i nevýhodná. V dnešním vydání si o tom přečtete. Státní plavební správa vymezila skútrům na orlické přehradě koridor, dozvíte se kde.

 

Patrioty určitě potěší příběh lašovického lomu - od historie až po současnost. Letos totiž lom slaví kulaté výročí. Čtenáři také využili svou stránku beze zbytku. Ozvali se obyvatelé Blechovy ulice a ulice Kpt. Nálepky a protestují proti stavbě nového domku, pro který město prodalo pozemek. Otevřený dopis je adresován i radě města. 

Sportovní stránky také přinášejí dva hodně zajímavé rozhovory - s exmilevským hokejovým gólmanem Václavem Pipkem a dalším zdejším odchovancem Davidem Honzíkem, který to dotáhl až do extraligy. 

Diskuse k článku - 105 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3 4 5 6  | Starší příspěvky »
 • zastupko 

  Reagovat

   

  Dnes maji lidi možnost se přijít zeptat na to jak to bude v jeřábkovce svých volených zástupců.
  Mimořádné zastupko je dnes od 16.00 hodin na úřadě.

  Vloženo 20.7.2016 14:30:25

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   V Jeřábkovce je vše v pořádku , nikdo se na nic ani nezeptal.
   Zde jde jen o politickou hru jak očernit druhou stranu.

   Vloženo 20.7.2016 21:04:58

   • čekatel 

    Reagovat

     

    A co jste čekal?Lidem Doubek nestojí za to jít do střetu když na to zastupitelé kašlou.To je unikát když upozornění na evidentní chyby je politická hra.A to ať zaasfaltovaná rozpadající se kanalizace,totálně zpackaná kompostárna atd. atd. Takhle to,bez prominutí,může nazvat jen trouba.

    Vloženo 20.7.2016 21:50:19

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     A kde je zaasfaltovaná rozpadající se kanalizace? V Jeřábkovce tento problém je vyřešen.
     Kompostárna jde na hrb Heroutovi

     Vloženo 20.7.2016 22:55:06

     • legrace 

      Reagovat

       

      Píše se tu o tom dlouhodobě,jen si to přečíst.Problém vyřešen,ale s vícenáklady vinou nereagování na připomínky občanů v březnu loňského roku.Zřejmě jste se začátkem týdne přistěhoval z Australie. Kompostárna jde politicky na hrb zastupitelstvu , které ji schválilo (Herout,Třeštík,Doubek,Radosta,Beneš....) a reálně úředníkům,kteří ji přiupravovali a realizovali.Reálně hrozí vrácení dotace + pokuta (až cca 12 melounů).Samozřejmě plus nemalé náklady na event. likvidaci.Zatím se z o d p o v ě d n ý radní za investice ptá obyvatel "A co máme dělat?".To tu ještě nebylo.

      Vloženo 21.7.2016 07:03:09

      • anonymní čtenář 

       Reagovat

        

       A ty by ses měl do Austrálie vrátit. Přidali bychom ti na cestu.

       Vloženo 21.7.2016 07:16:59

       • anonymní čtenář 

        Reagovat

         

        A měl bys na to?Vzhledem k pracovním výsledkům nebudeš mít velkej důchod a i když se připočte invaliďák na tvou diagnozu,nemáš určitě na rozdávání.Drž se zídky a močení u Vzoru,to nic nestojí.A nebo si ve výprodeji kup kačera a jezdi s ním po místech pro přecházení.Budeš mít co vyprávět na ZMM.My ostatní musíme makat.

        Vloženo 21.7.2016 09:20:32

 • rozvoj 

  Reagovat

   

  Jo jo, v Milevsku se rozvoj zastavil jako hodiny na věži kostela na náměstí. Bohužel.

  Vloženo 20.7.2016 14:09:02

 • zvědevá 

  Reagovat

   

  Já si počkám na hodnocení práce po dvou letech, jak o tom píše pan Luxemburg. Kaleja to prý udělal, já tedy nevím kde a bylo z toho horko. Ale pan Luxemburg psal, že se prý inspiroval i pan starosta, tak si na to počkáme....

  Vloženo 20.7.2016 14:04:49

 • drahý oder 

  Reagovat

   

  fi Acond není v tom drahém oderu šířícího se z nevhodného místa kompostiště sama.Obraťte se na Arniku či na ČIŽP viz článek v MN zpětně pod č.8 Arnika ocení

  Vloženo 20.7.2016 13:32:33

 • pozemek 

  Reagovat

   

  Protože v novém územním plánu je pozemek veden jako veřejná zeleň!!!!Tak se prodej musel uskutečnit hodně rychle.Jsem zvědav,jak zapadne novostavba mezi starou zástavbu.Ale v Milevsku se povolí všechno,tady snad ani městský architekt není nebo je slepý.

  Vloženo 20.7.2016 13:01:00

  • Eva 

   Reagovat

    

   Nový územní plán se asi teprve navrhuje? Pak je asi jedno, co tam v návrhu je, protože to se může změnit. Platný územní plán tam bude mít pozemek pro zástavbu když ho město samo léta navrhovalo k prodeji.

   Vloženo 20.7.2016 13:46:47

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    ale má se tam stavět.

    Vloženo 20.7.2016 16:08:24

« Novější příspěvky 1 2 3 4 5 6  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace