Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Holubářský ples

    pátek 21.2 20:00 - V sále Řepečské hospůdky

    K tanci a poslechu zahraje kapela Doubravanka.

  • Ples sportovců 2020

    pátek 21.2 19:00 - Písek, KD

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Do písecké Podčáry zavál Stříbrný vítr ochotníky

PÍSEK - Divadlo Pod čarou v Písku hostí od pátku do dnešního večera druhý ročník nepostupové přehlídky ochotnických divadel s názvem Stříbrný vítr. O plastiky stříbrného větru se utká celkem jedenáct souborů z celé republiky. Kdo je získá, to bude vyhlášeno dnes večer.

 

Festivalové menu nabídlo divákům spoustu představení, hlavně komedie, které jsou u publika nejžádanější. Nechyběla ani domácí Prácheňská scéna a dnes můžete stihnout ještě ve 14 hodin hru Holubí mambo v podání Divadelního spolku Dutam nebo od půl páté Modelku XXL v podání souboru Tyl z Dačic. Závěr přehlídky patří v 18 hodin komedii Srnky od Divadelního studia D3.

V rámci doprovodného programu vystoupil v sobotu 8. února dětský dramatický kroužek Základní školy Tylova z Písku. Děti z druhého stupně se uvedly písní Zlatí Přemyslovci. Hned po nich vystoupili jejich mladší spolužáci z prvního stupně, kteří si přichystali pohádku O zmrzlém králi. Na vystoupení píseckých dětí jsme fotili. 

Víc už ve středu v Píseckých postřezích. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace