Do skladu kiosku u Boršova nad Vltavou se vloupal zloděj. Odnesl alkohol a energetické nápoje - Jižní Čechy Teď!
před 1 hodinou

Do skladu kiosku u Boršova nad Vltavou se vloupal zloděj. Odnesl alkohol a energetické nápoje

BORŠOV NAD VLTAVOU – Desítky plechovek s energetickými nápoji a alkohol ukradl zloděj, který se vloupal někdy v době od soboty 20. do neděle 21. června do stavební buňky sloužící jako sklad kiosku v katastru Boršova nad Vltavou.





„Zloděj si odnesl lahve kvalitního rumu, vodky, ginu, ale i lahve šampaňského. Celková škoda, kterou krádeží a poškozením způsobil dosáhla výše bezmála 29 000 korun. Pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí za trestný čin krádeže trest odnětí svobody až na dva roky,“ informovala mluvčí budějovické policie Štěpánka Schwarzová.

Monika Prokýšková
Monika Prokýšková

Diskuse k článku

Pro přidávání komentářů je nutné se přihlásit / registrovat.