Kdy a kam

  • Novoroční zpívání s Rosťou Homolou

    pondělí 21.1 15:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  • Bookstart aneb S knížkou do života

    pondělí 21.1 9:30 - Tábor, Městská knihovna

    Setkání skupiny rodičů s dětmi.

Zobrazit všechny události
 

Do Volyně opět po roce zavítá cyklokrosová TBC Série a CTW Junior Cup

VOLYNĚ – Nadcházející sobotu 10. listopadu proběhne na Děkanském vrchu ve Volyni další ročník populárních cyklokrosových a MTB závodů v rámci TBC Série. Kromě hlavního závodu elitní kategorie v TBC Sérii, který odstartuje úderem 14. hodiny, se pojede také v dětských kategoriích. Seriál CTW Junior Cup vyvrcholí právě ve Volyni, diváci se tak mohou těšit na napínavé souboje i na celkové vyhlášení seriálu. Desetidílný seriál TBC Série bude mít ve Volyni už své osmé pokračování, další závod je pak na programu v neděli 18. listopadu v Hrdějovicích a seriál vyvrcholí 24. listopadu v Bílsku. Přijďte podpořit ametérské cyklisty z celého jihu Čech!


Program závodu ve Volyni: Sobota 10. listopadu: 9.30 prezence závodníků, 10.30 dětské kategorie (CTW Junior Cup), 12.30 vyhlášení dětských kategorií, 14.00 hlavní závod TBC Série, 15.15 vyhlášení hlavního závodu.

Program TBC Série 2018: 23. září: Bernartice, 6. října: Chýnov, 13. října: Pacov, 14. října: Veselí nad Lužnicí, 20. října: Hůrka, 27. října: Písek, 4. listopadu: Tábor, 10. listopadu: Volyně, 18. listopadu: Hrdějovice, 24. listopadu: Bílsko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace