Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vokální soubor X-TET

    sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

    sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Zobrazit všechny události
 

Dva totožné případy na Táborsku. Doba krádeže, lup i škoda se velmi podobají

TÁBORSKO – Dvě vloupání do vozidel a následné krádeže věcí řešili v minulých dnech policisté na Táborsku. Po pachatelích pátrají. První případ se stal 23. listopadu v době od 13 hodin do 12 hodin následujícího dne. Do osobního automobilu BMW, zaparkovaného v ulici Javorová v městské části Tábor – Měšice, se zloděj dostal po rozbití skleněné výplně zavazadlového prostoru a odcizil pánskou koženou tašku. „V té byly různé dokumenty a dvě nabíječky na mobilní telefon. Celková škoda byla odhadnuta na nejméně 18 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná.

 

Druhý případ řeší policisté Obvodního oddělení policie Sezimovo Ústí. Pátrají po pachateli, který se v době od 23 hodin 23. listopadu do 8 hodin dalšího dne vloupal do uzamčeného osobního vozu Dacia Duster. „Řidič ho zaparkoval v Mlýnské ulici v Chýnově. Po rozbití okna levých zadních dveří se zloděj dostal do vnitřních prostor vozidla a odcizil pracovní vestu a koženou brašnu, ve které byl tablet a pracovní blok. Škoda byla odhadnuta na částku převyšující 16 tisíc korun," dodala Lenka Pokorná.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace