Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Energií nabitá NRG crew rozpumpovala sportovní halu

MILEVSKO – Parádní show! Už potřetí završila milevská taneční skupina NRG crew svou závodní sezonu exhibicí v místní sportovní hale. Oblíbená akce, která ve čtvrtek večer zcela zaplnila tribunu, diváky opět po roce nadchla. Samotní tanečníci totiž dostáli svého názvu a energie by se z nich snad dala i ždímat. Třetí ročník byl podle slov hlavní trenérky Pavly Pejšové a přihlížejících diváků tím dosud nejvydařenějším. „Určitě ale máme pořád co zlepšovat, vždycky musí být motivace a chuť pracovat dál, jinak bychom se neposouvali tím správným směrem,“ připomněla však ambiciózní trenérka.

Diváci mohli vidět celkem 36 vystoupení, do kterých naskočili všichni současní členové NRG crew. Před publikem se tak prostřídalo 95 tanečníků ze všech věkových kategorií. Vystupovali sóloví tanečníci i početné skupiny, program navíc okořenily zpěvačky Agáta Krejčí, Klára Brožová a Viktorie Tandlerová, která se zároveň ujala i moderátorského mikrofonu.

Více zajímavostí přineseme ve středečních Milevských novinách. Trenérka Pavla Pejšová prozradí, jak hodnotí uplynulou závodní sezonu, v čem by ještě chtěla posunout svou skupinu kupředu, nebo co jí vehnalo slzy do očí. Čtěte ve středu!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace