Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 

Eva Pláničková zve na Novoroční běh

Minulý ročník přilákal více než 70 běžců. Představí se 1. ledna na sídlišti ještě více sportovních nadšenců? Přijďte si do Tábora zaběhat!

Minulý ročník přilákal více než 70 běžců. Představí se 1. ledna na sídlišti ještě více sportovních nadšenců? Přijďte si do Tábora zaběhat!

TÁBOR - Spolek kondičních a rekreačních běžců Evy Pláničkové pod záštitou městského úřadu odboru školství a tělovýchovy v Táboře pořádá 15. ročník Novoročního běhu kolem sídliště Nad Lužnicí v Táboře. Tradiční běh se koná 1. ledna 2018 u hotelu Relax (U Drsů). Závod se poběží podle pravidel atletiky a na vlastní nebezpečí všech závodníků.

 

Čas prezentace: od 12.00, prezentace bude ukončena 15 minut před každým závodem.

Čas startu: 13.00 dětské kategorie (100 m, 300 m, 1 km pro děti 2 – 15 let), 13.30 rekreační závod (1 km muži a ženy), 14.00 hlavní závod (5 km muži A, B, C, D, E, F, ženy A, B, C).

Startovné: hlavní závod 100 korun, rekreační běh 50 korun, děti zdarma.

Odměny: věcné ceny pro první tři závodníky v každé kategorii, tombola po vyhlášení výsledků, občerstvení zajištěno v restauraci.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace