Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Facka pro mladší žáky. Lídr přeboru utrpěl debakl s Příbramí

MILEVSKO – Mladší žáci FC ZVVZ Milevsko, kteří po podzimu vedou krajský přebor a nedávno ovládli i domácí halový turnaj, utrpěli v prvním venkovním přípravném utkání na domácím hřišti velkou facku. Po dvou přátelských zápasech v Písku, kde těsně porazili 3:2 domácí manšaft a následně nestačili na Dynamo České Budějovice, se svěřenci kouče Jiřího Stejskala utkali v sobotu doma se Spartakem Příbram. Třetí tým Středočeského krajského přeboru však vzduchotechniky dokonale zaskočil, jasně přehrál a zvítězil na jejich hřišti 8:2 (5:2). Čestné branky za Milevsko dávali Josef Pokorný a Pavel Kaleja.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Utkání zhodnotí trenér Milevska Jiří Stejskal a nastíní, co jeho svěřence čeká po nezvládnutém utkání na trénincích v týdnu. A také se zamyslí, jestli jsou středočeské týmy o tolik lepší než Jihočeši, nebo byla vysoká porážka zapříčiněna slabým výkonem domácích?

Diskuse k článku - 6 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Milevský "fanda" 

  Reagovat

   

  Článek úplně o h... Řešit, že žáci utrpěli debakl atd? Nejdůležitější dle mě je, že je to baví a ne to, že utrpěli debakl se třetím týmem Středočeského krajského přeboru... Ježiši! Jdi raději psát o dospělých a děti nech na jiných!!!

  Vloženo 12.2.2019 19:51:55

  • Objektivní fanoušek 

   Reagovat

    

   Když se psalo o výhrách na turnajích a prvenství v KP, tak vám předpokládám nevadilo, že se MN věnovaly i dětem, že? xD Ste šašci...

   Vloženo 16.2.2019 15:49:50

   • Milevský "fanda" 

    Reagovat

     

    šašci?
    Inteligente, pořád se řeší, že u dětí se nemá řešit výsledky. Když vyhrají, tak to je jejich úspěch! To je to navíc.
    Ale u dětí řešit debakl? To je jejich demotivace! Ale jak jsi psal, inteligente, my jsme pouze šašci :D

    Vloženo 18.2.2019 11:13:36

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Myslím, že slova jako šašci atd. už jsou přes míru. Ale jinak naprosto souhlasím s vaším předpřispívatelem, který napsal, že pokud se řeší výhry, je vše OK. A když se začne řešit debakl, je to špatně. Není. A není to o žádné demotivaci dětí. Sport je prostě o výsledcích a i děti si na to musí zvykat. Přestaňme jim umetat cestičky naprosto ve všem. Vůbec jim to neuškodí. Stejně jako jim neuškodí, že po jednom zápase v šatně zazní věta "hráli jste skvěle a proto jste vyhráli" anebo naopak po jiném "hráli jste na houby a proto jste dostali nařezáno". Musejí si prostě zvykat, že zadarmo není vůbec nic. A zápas, turnaj atd se vyhrává anebo prohrává. Ale to jde napsat i bez osobních invektiv.

     Vloženo 18.2.2019 11:42:08

 • Miloš Zvonař 

  Reagovat

   

  Myslím je normální že se prohrává, to je sport, zvlášť po zimní pauze.. A jsou to děti, pro nás rodiče je důležité že se hýbou, baví je to a nesedí jen u počítače. Vedení v tabulce je jen příjemná nadstavba. Článek je napsaný dost katastroficky, chronologicky nepřesně a tendenčně. Trenéři děkujeme :-)

  Vloženo 12.2.2019 07:27:12

  • Stejsky 

   Reagovat

    

   Pojď to zkusit sám ????????

   Vloženo 13.3.2019 21:56:08

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace